Facebook Meter

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Munkatársat keresünk a LEDvonal.hu csapatába!

Ügyfélszolgálati munkatárs (részmunkaidő)

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfeleink kérdéseinek megválaszolása, problémakezelés, ügyeinek végigkísérése egészen a megoldásig, és néha még azon is túl :)
  • Telefonon, és e-mailben indított ügyek strukturált kezelése;
  • Cégünk értékeinek képviselete és közvetítése ügyfeleink felé minőségi ügyfélszolgálat nyújtásával;
  • Együttműködés a többi ügyfélszolgálatos kollégával, illetve cég különböző funkcióival (marketing, adminisztráció, logisztika) – csapatmunka.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pozitív beállítottságú vagy;
  • Jól kommunikálsz szóban és írásban (Angol- és/vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás)
  • A problémákat strukturáltan kezeled és azok megoldásáig végig kíséred őket;
  • Nyitott vagy termékkínálatunk és ügyfél-kiszolgálási folyamataink megismerésére;
  • Online adminisztráció nem jelent gondot;
  • Ügyviteli szoftverünktől (KulcsSoft) nem ijedsz meg;
  • Csapatjátékos vagy és “látsz a pályán”

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes, remek csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikus céggel és csapattal együtt
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetősége a betanulást követően

ugyfelszolgalat@ledvonal.hu emailcímre várjuk a bérigénnyel megjelölt önéletrajzodat!

Kereskedelmi munkatárs - Eladó

  • Ügyfelek kiszolgálása, rendelések rögzítése és végig kísérése, hogy felvilágosítva boldogan térjenek vissza hozzánk
  • Kassza kezelése
  • Napi nyitásban/zárásban való részvétel, beosztás szerint
  • Rendelésekkel kapcsolatos egyéb adminisztráció elvégzése (OC és KULCS)
  • Együttműködés a cég marketing- és logisztikai funkcióival – csapatmunka
  • Üzletvezető munkájának támogatása

  • Érdeklődsz a műszaki terület iránt, nyitott vagy LED-es termékkínálatunk megismerésére
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzésre vagy képes
  • Rugalmas vagy és megbízhatóan tudod elvégezni a rád bízott feladatokat
  • Pozitív és vevőközpontú gondolkodásmódoddal tudod növelni az ügyfélélményt
  • Önálló munkavégzés sem okoz gondot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • KULCS Soft ismerete

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Karrier lehetőség
  • Alapos betanulási program
  • Támogató környezet, folyamatos visszajelzés

boltielado@ledvonal.hu emailcímre várjuk a bérigénnyel megjelölt önéletrajzodat!

Projektértékesítő munkatárs

  • LED világítástechnikai termékek értékesítése projektekre
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Lead menedzsment
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Személyes tárgyalások szervezése
  • Ajánlatok utókövetése
  • Értékesítési célok elérése

  • Pozitív- és vevőközpontú gondolkodásmódoddal tudod növelni az ügyfélélményt
  • Nagyon jó a kapcsolatteremtő készséged és határozott vagy
  • Értékesítői vénával rendelkezel

  • DIALux ismerete

  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat